ÖNEMLİ!!!
İnternet mağazamızda da normalde olduğu gibi TOPTAN SATIŞ yapılmaktadır. PEREKANDE SATIŞ KESİNLİKLE YOKTUR. Üyelik oluşturmadan önce bunu dikkate alırsanız seviniriz.

ÜYELİK HAKKINDA
Mağazamıza üye olmak için Müşteri İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
ÜYELİK İPTALİ
 Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için iletişim sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa.
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa. 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya ********************** ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

ÜYE GÜVENLİĞİ
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 

ÜRÜN YORUMLARI
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer müşterilerle paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha nezih bir alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat edilmesi gereken hususlar: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterilmelidir. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sitemizden silinmektedir.