Hakkımızda

ALİBO markasının hikâyesi 10 yıl önce başlamıştır. 1983 yılında kurulan YAVUZLAR şirketler grubunun çocuk markası olarak hizmete giren ALİBO kurumun çocuk ayakkabı yüzüdür. Müşteri memnuniyetini esas ilke olarak kendilerine felsefe edinmiştir. Kurucularından İrfan Yavuz dede mesleği olan ayakkabıcılığa Malatya’da başlamış olup, kendisine ait Beyazıt Gedikpaşa ve İzmir Işıkkent mağazalarında ve alibo.com.tr internet sitesinde Toptan Çocuk Ayakkabı Satışı konusunda tüketicilerine hizmet vermektedir.

ALİBO markası üretim grubu olarak çocuk ayakkabısı alanında hizmet vermektedir. İlk adım, bebe, patik, filet olarak çocuk grubunda her yaşa hitap etmektedir. Özellikle ilk adım ve bebe grubunda %100 deri olarak üretilen ayakkabılar, bebek ayak ve sağlığı düşünülerek tamamen anti-bakteriyel ve ortopedik olacak şekilde imal edilmektedir.

Gelişimi, yenilikleri ve teknolojiyi benimseyen ALİBO, mağazalarında sunduğu yenilikçi ve güvenilir hizmeti tüm müşterilerine ulaştırmak için Online Toptan Satış ağı olarak www.alibo.com.tr’yi kurmuştur. Bu internet satış mağazasında da kendi markasına ait ayakkabılarıyla birlikte Türkiye’nin kaliteli marka ve modellerini de müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

ALİBO, yan kuruluşları ve seçkin markalar ile sadece Türkiye pazarına değil, uluslararası pazarda da tercih edilen ürün yelpazesine sahiptir.

Bugün 2.000 m2 showroom, 9.000 m2 kapalı alan, binlerce model, milyonlarca çift hazır stok ile Türkiye ayakkabı sektörünün en güçlü ve köklü şirketlerinden biri olan Yavuzlar Ayakkabıcılık mağazalarında siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.